Posługa Modlitwy Charyzmatycznej
  (1 Vote)

  Posługa Modlitwy Charyzmatycznej

  Prowadzący: s. Tomasza CSC

  Zajęcia są kontynuacją formacji ewangelizatora. Zawierają wskazówki, jak poprowadzić osobę ewangelizowaną przez modlitwę przebaczenia...

  Posługa Modlitwy Charyzmatycznej jest kontynuacją Formacji Ewangelizatorów. Zajęcia zawierają konkretne wskazówki: jak poprowadzić osobę ewangelizowaną przez modlitwę przebaczenia i odrzucenia zła, jak nauczyć ją modlić się od momentu nawrócenia i przyjęcia Jezusa, jak pokazać jej drogę powrotu do przyjmowania sakramentów oraz przedstawiać Bogu konkretne sprawy swojego życia.
  Oprócz części teoretycznej są też warsztaty prowadzenia modlitwy i nauczenia innych np. prostej modlitwy oddania się Bogu i zawierzenia Mu w pełni. Omawiamy modlitwę o uzdrowienie wewnętrzne, fizyczne, o uwolnienie, a także zagrożenia duchowe oraz wymagania stawiane osobie posługującej.

  A co na to uczestnicy?

  Formacja Posługi Modlitwy dała mi narzędzia i odwagę, by nakładać ręce i leczyć w imię Jezusa... by tu i teraz służyć innym tym, co najlepsze...by modlić się zawsze... Dała mi wiarę, nadzieję, miłość, by budować innych.

  Renata Łęcka


  Formacja Posługi Charyzmatycznej uporządkowała mi kwestie związane z modlitwa za innych i nauczyła mnie, że potrzebuję się nieustannie uczyć i odkrywać co Bóg przez Biblię i nauczanie Kościoła mówi o konkretnych ważnych dla mnie rzeczach.

  Mikołaj Piotrkowski

   

  Bądź z nami w kontakcie

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Akademia Rozwoju Talentów 2014-2018.