Akademia Rozwoju Talentów w Toruniu

  W roku 2017/2018 proponujemy formację składającą się dwóch kursów:

  • Biblijny Kurs finansowy
   Bóg każdego dnia troszczy się o najdrobniejszy aspekt naszego życia.Ta troska objawia się  w tym, że dobry Ojciec chce nas uczyć tego, jak dobrze żyć. W Biblii, najważniejszej Księdze dla chrześcijan, Bóg wypowiada się na każdy temat: miłości, przebaczenia, cierpienia, podążania Jego drogami wiary. Pojawia się tam też temat zarządzania, zatrudniania pracowników, inwestowania, zaciągania pożyczek, długu i rejestru wydatków, czy pomocy ubogim. Dla wielu ludzi jest to duże zaskoczenie. Bóg się tym zajmuje? Czy pieniądz nie jest brudny? Przecież ludzie są często owładnięci jego mocą, potrafią czynić złe rzeczy, bogacą się kosztem innych, czy dla wzbogacenia się wpadają w wieloletnie długi. No właśnie dlatego, że ten temat pieniędzy nie jest łatwy, Bóg chce nam w tym pomóc. Jak zarządzać finansami? Kto ma o tym decydować, na co wydaję pieniądze? I jak zaufać Bogu, gdy jest się w finansowych tarapatach, uczy biblijny kurs finansowy, który pomógł milionom ludzi na całym świecie.

  • Kurs Stworzeni dla miłości
   Gdy czytamy gazety, oglądamy telewizję możemy odnieść wrażenie, że relacje damsko-męskie są jak gąszcz w buszu, labirynt bez wyjścia czy też „syzyfowa praca” skazana na porażkę. Bóg stwarzając mężczyznę i kobietę przeznaczył dla nich konkretne zadania i miejsce w świecie. To On powiedział, że będą jednym ciałem i nie chodzi tu tylko o fizyczność lecz także sferę ducha. To nie jest prawda, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus. Wszyscy pochodzimy od Boga, który jest miłością i jesteśmy stworzeni dla miłości. Te zajęcia nie są przeznaczone wyłącznie dla małżeństw, ponieważ każdy w swoim powołaniu jest zaproszony, by stawać się mężczyzną i kobietą według zamysłu Boga.

   

   

   

  Terminy spotkań:

  • 03.11.2017
  • 15.12.2017
  • 05.01.2018
  • 23.02.2018
  • 16.03.2018
  • 13.04.2018
  • 04.05.2018
  • 01.06.2018

   

  Koszty

  Udział w tych zajęciach jest darmowy. Jednak ze względów motywacyjnych wymagamy wpłacenia kaucji w wysokości 250 złotych przed pierwszymi zajęciami na konto. Kaucja zwracana jest w całości na ostatnich zajęciach pod warunkiem 100% frekwencji uczestnika. Jednorazowa nieobecność to utrata 125 złotych, dwukrotna nieobecność to utrata całej kaucji.

  Honorujemy pisemne zwolnienia lekarskie – jako usprawiedliwienie nieobecności, w takim wypadku kaucja nie jest utracona.

   

  Zapisy:

  Zapisy zostały zakończone 20 października 2017.

  Last modified on piątek, 02 luty 2018 13:45

  Bądź z nami w kontakcie

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Akademia Rozwoju Talentów 2014-2018.