Kompas Kariery
  (2 votes)

  Kompas Kariery

  Prowadzący: Magdalena Halak, Magdalena Grajewska

  Kompas Kariery jest chrześcijańskim narzędziem, które pomaga odkryć życiową misję. Dzięki niemu możesz poznać swoje mocne i słabe strony, a przede wszystkim kierunek ścieżki zawodowej.

  Skupia się on przede wszystkim na czterech sferach:

  1. OSOBOWOŚĆ
   • jak reaguję?
   • główne jej cechy
   • składniki osobowości
   • słabe i mocne strony
  2. ZAINTERESOWANIA
   • co lubię robić?
   • główne grupy zawodowe
   • to tylko hobby czy już pasja
  3. UMIEJĘTNOŚCI I ZDOLNOŚCI
   • co umiem robić?
   • najważniejsze dary i talenty
   • dziedziny rozwoju
  4. WARTOŚCI
   • czym się kieruję przy dokonywaniu wyboru?
   • rodzina, pieniądze, sukces ?
   • co jest na pierwszym miejscu ?
   • jakie są moje potrzeby ?

   

  KOMPAS KARIERY pomoże Ci uniknąć nietrafionych wyborów opartych na emocjach, czy też domysłach. Natomiast wyniki przedstawione w raporcie ukierunkują Cię na najbardziej optymalną dla Ciebie ścieżkę kariery zawodowej.

  KOMPAS KARIERY zrobiło już ponad 200 000 osób na całym świecie. Poniżej ukazujemy świadectwa kilku osób, którym to narzędzie pokazało kierunek rozwoju lub też potwierdziło, że są na właściwej ścieżce. U wielu osób praca stała się nie tylko źródłem utrzymania, ale także życiową pasją. Narzędzie to zmieniło życie wielu osób. Ich świadectwa zamieszczamy poniżej.

   

  Realizować pasje
  Kompas Kariery bardzo uporządkował moje życie. Pomógł odkryć życiową misję i pokazał, jak ją realizować. Od czterech lat, czyli od momentu, kiedy zrobiłam kompas, idę we właściwym kierunku realizując moje pasje, odnosząc wiele sukcesów i czerpiąc z życia wiele radości. Dziękuję Bogu za to wspaniałe narzędzie, które pokazało mi moje dary i talenty oraz Jego plan na moje życie, który mam do zrealizowania.

  Magdalena Plucner, 40 lat

  Właściwy kierunek w życiu
  Kompas pomógł mi w rozpoznaniu moich mocnych stron oraz ukierunkował mnie w pomysłach na moją przyszłość zawodową. Dzięki temu wiem, w którym kierunku powinnam pójść. Mam już pewne plany i marzenia dotyczące mojej przyszłości. Są one połączone z tym, co wykazał mi kompas, upewnił mnie w moich decyzjach. Pokazał mi na czym mam się skupić. Dla mnie było to bardzo ważne wydarzenie w życiu, ponieważ to niby tylko test i rozmowa, ale pokazało i ukształtowało to moje myślenie bardzo dobitnie.

  Julia Karpa, 17 lat

  Wypełniać powołanie

  Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego kompasu kariery. Pomógł mi on w odkryciu moich cech osobowości, zainteresowań i umiejętności. Pokazał wartości, którymi się kieruję. Dzięki temu mogłam odkryć, jaki kierunek zawodowy będzie dla mnie najlepszy. Ważne było dla mnie to, że dowiedziałam się też jakie są moje mocne i słabe strony, czyli nad czym powinnam pracować, a jakie cechy szlifować, by jak najlepiej wypełniać swoje powołanie. Kompas bardzo mi pomógł w określeniu ścieżki zawodowej. Polecam to narzędzie osobom, które chciałyby z pasją realizować się w życiu zawodowym.

  Karina Radomska, 41 lat

   

  Radość i satysfakcja

  Odkąd dowiedziałam się od znajomych o Kompasie Kariery, wiedziałam, że koniecznie muszę go zrobić. I tak tez uczyniłam! Podczas omawiania z trenerem raportu wiele dowiedziałam się o sobie. Odkryłam jak bardzo zostałam obdarowana przez Boga - jakie są moje atuty, ale też poznałam cechy, nad którymi powinnam pracować, aby efekty podejmowanych działań były jeszcze doskonalsze. Test pomógł mi dopasować talenty i zainteresowania do wyboru ścieżki kariery. Dzięki temu będę robić to, co przyniesie radość i satysfakcję. Po analizie wyników znam silne strony swojej osobowości, wiem jakie posiadam predyspozycje oraz mam postawione priorytety. Dzięki
  Kompasowi Kariery wiem, w którym kierunku podążać, aby doświadczać spokoju ducha i realizować się na drodze powołania. Kompas Kariery Crown to wspaniale narzędzie!
  Polecam każdemu.

  Karolina Kryszkiewicz, 23 lata

   

  Czas na zmiany

  Kompas Kariery był dla nas wielkim odkryciem, ważnym drogowskazem w naszym małżeńskim życiu. Pozwolił odkryć siebie na nowo - dostrzec, że mój mąż/moja żona jest kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Pomógł nam lepiej zrozumieć siebie, poznać swoje mocne i słabe strony, swoje talenty i predyspozycje. Kompas zbliżył nas do siebie - stał się tematem naszych codziennych rozmów, pozwolił snuć bardzo konkretne wspólne życiowe plany, wzbudził w nas ogromne pragnienie zmiany naszego dotychczasowego życia. Nie bez znaczenia miał dla nas fakt, że jest to chrześcijański instrument badawczy - to dało pewność, że rozeznajemy drogę, którą dla nas przygotował Bóg. W Kompasie Kariery odnaleźliśmy więc odpowiedź na fundamentalne pytanie - do czego jesteśmy powołani. A skoro już to wiemy, czas na zmiany!

  Joanna i Krzysztof Maciejewscy, 9 lat małżeństwa

   

   

   

   

   

   

  Bądź z nami w kontakcie

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Akademia Rozwoju Talentów 2014-2018.